Biuro Turystyczne "Dartur"

79Pielgrzymka do Lourdes  2900,00 PLN

 

Cena zawiera: przelot samolotem do/z Barcelony (tanie linie lotnicze);
- transfery komfortowym autokarem (na lotnisko w Polsce, z lotniska w Barcelonie, na całej trasie pielgrzymki, z lotniska w Polsce)
- 4 noclegi w hotelach 2*, 3*, pokoje 2- 3 os. z łazienkami;
- 4 śniadania;
- 4 obiadokolacje;
- bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (ok. 40 Euro)
- ubezpieczenie KL, NNW,
- opieka pilota na całej trasie wycieczki;
-podatek VAT

PROGRAM PIELGRZYMKI

 

DZIEŃ 1

Zbiórka na lotnisku 2 godziny przed wylotem, wylot do Barcelony. Transfer z lotniska, zwiedzanie miasta o późnych godzin wieczornych (m.in. Arcydzieło gaudiego – La Sagrada Familia, gotycka dzielnica z barcelońską katedrą, stadion Camp Nou)
Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.


DZIEŃ 2

Po śniadaniu dalszy ciąg zwiedzania Barcelony – bulwar Las Ramblas z pomnikiem K. Kolumba, modernistyczne budynki Casa Batllo, Casa Mila, Około południa przejazd do Carcassonne - XIII wiecznej twierdzy, odbudowanej całkowicie w XIX wieku. Carcassonne to największy w Europie średniowieczny kompleks urbanistyczny, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESO. Wieczorem przejazd do Lourdes. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.


DZIEŃ 3

Śniadanie, całodzienny pobyt w Lourdes. Spacer do Sanktuarium: Bazylika Niepokalanego Poczęcia, Krypta, Bazylika Różańcowa, Grota Objawień, Droga Krzyżowa. Spacer śladami św. Bernadety: dom rodzinny, Katedra, Muzeum na cześć Świętej. Wieczorem modlitwa i pobyt w Sanktuarium, gdzie Pielgrzymi mogą w skupieniu i bez pośpiechu uczestniczyć w uroczystościach religijnych (Msza Św. w Grocie, procesja z Lampionami, udział w Drodze Krzyżowej). Obiadokolacja, nocleg.


DZIEŃ 4

Po śniadaniu pobyt w Lourdes. Po południu wizyta w opactwie benedyktyńskim Saint - Savin. Kościół w Saint Savin, ze względu na bogactwo fresków określany jest potocznie jako -romańska Kaplica Sykstyńska”.
Powrót do Lourdes na obiadokolację i nocleg.


DZIEŃ 5

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do MONTSERRAT. Jeśli czas pozwoli zwiedzanie - Sanktuarium Czarnej Madonny zwanego -Katalońską Częstochową”, wizyta w Klasztorze Benedyktynów malowniczo położonym na zboczu gór. Przejazd do Barcelony. Wylot do Polski.

 

Osoby online

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
100029

Szukaj


BIURO TURYSTYCZNE DARTUR
27-500 Opatów ul. St. Czernika 26
tel./fax 0048 15 8682298
tel. kom. 502651480 e-mail: btdartur@wp.pl
NIP 863-104-99-59
Nr konta bankowego: 54 1020 4926 0000 1702 0009 0332