Biuro turystyczne DARTUR

Zapraszamy do oglądania najnowszych ofert na 2017 r.

 UKRAINA 11 dni                już od 2800 zł / os

 

 

Cena zawiera:  transport autokarem klasy LUX , 10 noclegów ,  wyżywienie ( śniadanie , obiad , kolacja) ,wizyty w gospodarstwach  , wizyta w stadninie koni , degustacje  , bilety wstępu  ,opieka pilota i przewodników , ubezpieczenie KL i NNW , podatek VAT.

 

 

PROGRAM WYJAZDU

 

DZIEŃ 1
Wyjazd. Przejazd do Kijowa. Obiad w drodze. Zakwaterowanie w hotelu w Kijowie.  Kolacja w restauracji narodowej. Nocleg.

DZIEŃ 2

Śniadanie w hotelu.
Wyjazd do prywatnego muzeum życia ukraińskiego we wsi Petrivtsi gdzie zwiedzimy 2 prawdziwe chaty : chata zamożnego rolnika z 1786 roku i Pański dom z 1854 roku. Podczas zwiedzania czeka nas także degustacja tradycyjnej zupy ukraińskiej gotowanej nad ogniskiem o nazwie kulisz a także degustacja swojskiego chleba wypiekanego w piecu i herbaty ziołowej.
Powrót do Kijowa. Czas wolny. Zwiedzanie rynku Besarabskiego – największego krytego rynku handlowego w centrum Kijowa. Spacer po ulicy Chreszczatyk – głównej ulicy Kijowa prowadzącej na Plac Niepodległości.
Kolacja oraz wieczorek z muzyką folklorystyczną w tradycyjnej ukraińskiej restauracji narodowej. Powrót do hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 3

Śniadanie w hotelu. 
Przejazd do wsi Pyrohiv – w której znajduje się największy skansen Ukrainy ( możemy tu zobaczyć ponad 300 eksponatów z różnych regionów kraju).  Obiad .
Powrót do Kijowa . Czas wolny . Opcjonalnie : Sobór św. Włodzimierza – wybudowany dla uczczenia 900 rocznicy chrztu Rusi Kijowskiej dokonanego przez Włodzimierza Wielkiego. Złota Brama – średniowieczna brama wjazdowa do kijowskiego grodu Jarosława. Pomnik Matki Ojczyzny – ku chwale żołnierzom radzieckim walczących w bitwie pod Stalingradem.
Kolacja w restauracji narodowej.  Nocleg.

DZIEŃ 4

Śniadanie w hotelu.
Całodzienna wycieczka autokarowa do stadniny koni w której poznamy jak postępować ze zwierzętami , jak pielęgnować konie , poznamy ciekawostki na temat ich zwyczajów i osiągnięć sportowych. Ponadto pod okiem wykwalifikowanych instruktorów  można będzie opanować podstawowe umiejętności jeździeckie.
Po wizycie w stadninie koni czeka nas spacer na świeżym powietrzu w otoczeniu kwitnących jabłoni .
Powrót do Kijowa. Obiadokolacja w restauracji narodowej. Powrót do hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 5

Śniadanie w hotelu.
Przejazd w okolice regionu Połtawy . Po drodze odwiedzimy gospodarstwo rolne w którym poznamy codzienną pracę rolnika ukraińskiego. Rolnik przedstawi nam informację o swoich uprawach , sposobach nawadniania gleby , sposobach nawożenia i wiele innych ciekawostek związanych z uprawianiem rolnictwa w regionie Połtawy. Czeka nas tu także degustacja regionalnego sera.
Zameldowanie w hotelu. Obiad.
Czas wolny. Kolacja w restauracji narodowej.

DZIEŃ 6

Śniadanie w hotelu.
Całodzienny pobyt w SPA HOTEL VERHOLA ( basen , sauna , bicze wodne itp. ) a także możliwość uprawiania takich sportów jak : wędkarstwo , koszykówka , tenis czy siatkówka.
Obiad. Czas wolny.
Kolacja. Nocleg.
 DZIEŃ 7

Śniadanie w hotelu.
Wyjazd w okolice Czernihowa. Po drodze wizyta w gospodarstwie rolnym w którym hodowane są krowy ( rolnik opowie o swoim gospodarstwie , hodowli , o tym jak pielęgnować i dbać o krowy) , czeka nas tu także degustacja swojskiego mleka prosto od krowy.
Obiad.
Zakwaterowanie w hotelu w Czernihowie  . Czas wolny.
Kolacja . Nocleg.

DZIEŃ 8

Śniadanie w hotelu.
Zwiedzanie Czernihowa , zwiedzanie browaru CZERNIHÓW wraz z degustacją piwa.
Obiad w restauracji narodowej. Czas wolny.
Przejazd do hotelu. Kolacja. Nocleg.

DZIEŃ 9

Śniadanie w hotelu. 
Czas wolny ( opcjonalnie spacer po mieście).
Obiad. Czas wolny ( ciąg dalszy) .  Kolacja. Nocleg.

DZIEŃ 10

Śniadanie w hotelu.  Wycieczka do parku krajobrazowego "Mezhrechensky" , obiad gotowany nad ogniskiem zjemy w otoczeniu przyrody. 
Powrót do hotelu. Czas wolny.
Kolacja. Nocleg.

DZIEŃ 11

Śniadanie w hotelu. Wyjazd w kierunku Polski. 
Powrót do Opatowa w godzinach wieczornych.

 

 

 

Osoby online

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
87008

Szukaj


BIURO TURYSTYCZNE DARTUR
27-500 Opatów ul. St. Czernika 26
tel./fax 0048 15 8682298
tel. kom. 502651480 e-mail: btdartur@wp.pl
NIP 863-104-99-59
Nr konta bankowego: 54 1020 4926 0000 1702 0009 0332