Biuro Turystyczne "Dartur"

79Lourdes 5 dni - samolot  2600,00 PLN

Cena zawiera: przelot samolotem do/z Barcelony (tanie linie lotnicze); transfery komfortowym autokarem (na lotnisko w Polsce, z lotniska w Barcelonie, na całej trasie pielgrzymki, z lotniska w Polsce);  4 noclegi w hotelach 2*, 3*, pokoje 2- 3 os. z łazienkami; 4 śniadania; 4 obiadokolacje; bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (ok. 40 Euro); ubezpieczenie KL, NNW; opieka pilota na całej trasie wycieczki; podatek VAT.


PROGRAM PIELGRZYMKI

DZIEŃ 1:
Zbiórka na lotnisku 2 godziny przed wylotem, wylot do Barcelony. Transfer z lotniska, zwiedzanie miasta o późnych godzin wieczornych (m.in. Arcydzieło gaudiego – La Sagrada Familia, gotycka dzielnica z barcelońską katedrą, stadion Camp Nou)
Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 2:
Po śniadaniu dalszy ciąg zwiedzania Barcelony – bulwar Las Ramblas z pomnikiem K. Kolumba, modernistyczne budynki Casa Batllo, Casa Mila, Około południa przejazd do Carcassonne - XIII wiecznej twierdzy, odbudowanej całkowicie w XIX wieku. Carcassonne to największy w Europie średniowieczny kompleks urbanistyczny, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESO. Wieczorem przejazd do Lourdes. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.
DZIEŃ 3:
Śniadanie, całodzienny pobyt w Lourdes. Spacer do Sanktuarium: Bazylika Niepokalanego Poczęcia, Krypta, Bazylika Różańcowa, Grota Objawień, Droga Krzyżowa. Spacer śladami św. Bernadety: dom rodzinny, Katedra, Muzeum na cześć Świętej. Wieczorem modlitwa i pobyt w Sanktuarium, gdzie Pielgrzymi mogą w skupieniu i bez pośpiechu uczestniczyć w uroczystościach religijnych (Msza Św. w Grocie, procesja z Lampionami, udział w Drodze Krzyżowej). Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 4:
Po śniadaniu pobyt w Lourdes. Po południu wizyta w opactwie benedyktyńskim Saint - Savin. Kościół w Saint Savin, ze względu na bogactwo fresków określany jest potocznie jako -romańska Kaplica Sykstyńska”.
Powrót do Lourdes na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ 5:
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do MONTSERRAT. Jeśli czas pozwoli zwiedzanie - Sanktuarium Czarnej Madonny zwanego -Katalońską Częstochową”, wizyta w Klasztorze Benedyktynów malowniczo położonym na zboczu gór. Przejazd do Barcelony. Wylot do Polski.


Osoby online

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
100027

Szukaj


BIURO TURYSTYCZNE DARTUR
27-500 Opatów ul. St. Czernika 26
tel./fax 0048 15 8682298
tel. kom. 502651480 e-mail: btdartur@wp.pl
NIP 863-104-99-59
Nr konta bankowego: 54 1020 4926 0000 1702 0009 0332